Usersite
»
UserSite HR
»
Servis
»
Obračun
»
Dupli prikaz subjekta na ispisima
Rank: Datalab
You have been a member since:: 14/08/2009(UTC) Objave: 1
Was thanked: 2 time(s) in 2 post(s)
|
Poštovani,
korisnica ima problem sa obračunima na modulu novac. Prilikom ispisa saldo liste kupaca i dobavljača ili konto kartice, duplo se prikazuje subjekt. Jedan redak pokazuje potraživanje, a drugi redak obvezu. Napominjem, za istog subjekta.
Ostale subjekte prikazuje normalno, svi podaci su u jednom retku. Ima li neka posebna kvačica koja je ostala uključena negdje ili se na neki drugi način može ovo korigirati?
Lp
|
|
|
|
|
|
Rank: Datalab
You have been a member since:: 14/08/2009(UTC) Objave: 0
Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
|
Potrebno je provjeriti knjiženja za navedenog subjekta na pojedinim temeljnicama, a moguće razlike nastanu ako su korisnici u međuvremenu mijenjali šifru subjekta, npr. ako je račun knjižen na subjekta XXX D.O.O., a plaćanje i sva ostala knjiženja na subjekta XXX d.o.o.
U bazi postoji jedan subjekt koji je prije bio unesen kao XXX D.O.O., nakon čega je promijenjena šifra subjekta u XXX d.o.o. i program to vidi kao razliku.
Prekucajte šifru subjekta da na svim knjiženjima bude ista, tj.odaberite subjekta koji je trenutno unesen u bazi.
|
|
|
|
|
|
Usersite
»
UserSite HR
»
Servis
»
Obračun
»
Dupli prikaz subjekta na ispisima
Forum Jump
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.
Orange-Grey Theme Created by Ingo Herbote (WatchersNET.de)Powered by YAF 1.9.6.1 Under DNN |
YAF © 2003-2026, Yet Another Forum.NETThis page was generated in 0,397 seconds.