Rank: Datalab
You have been a member since:: 14/08/2009(UTC) Objave: 1
Was thanked: 2 time(s) in 2 post(s)
|
Gde se tačno unosi u LT varijanti početno stanje, i šta sve ja mogu u LT varijanti da promenim u šifarniku dokumenata.
|
|
|
|
Rank: Datalab
You have been a member since:: 14/08/2009(UTC) Objave: 0
Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
|
Finansijsko početno stanje se unosi u Novac / Nalog početnog stanja, gde se umesto konta unose događaji. Događaji se mogu dodavati u Podešavanja /Administratorka konzola /Podešavanja / Parametri programa / Novac / Osnovni podaci – Poslovni događaji.
Robno početno stanje se unosi u Zaliha / Višak u inventaru i PS zalihe. Do dolumenta se može doći i iz menija Podešavanje / Subjekti, gde se izabere skladište i klikne na reč skladište a zatim na taster Unos otvaranjem zalihe.
U LT licenci, do šifarnika VD može se doći duplim klikom na broj dokumenta. Ne mogu se otvarati nove vrste dokumenta, ali u okviru postojeće može se izmeniti npr. skladište, VD za knjiženje naloga za knjiženje, konta kod statusa R-Knjižen i sl.
|
|
|
|
Forum Jump
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.
Orange-Grey Theme Created by Ingo Herbote (WatchersNET.de)Powered by YAF 1.9.6.1 Under DNN |
YAF © 2003-2025, Yet Another Forum.NETThis page was generated in 0.479 seconds.