Forum

Welcome Guest! To enable all features please try to register or login.
HD_prijavio
#1 Posted : 08 October 2025 17:17:00(UTC)
HD_prijavio

Rank: Datalab

Joined: 14/08/2009(UTC)
Posts: 1

Was thanked: 2 time(s) in 2 post(s)
Ranije smo već razgovorali i funkcionisalo nam je oko licenci koje dobivamo online i išli smo nerezident i išli smo stopu P3, međutim, nakon update mi nije dozvoljeno da stavljam te opcije za artikle koji nisu definisani kao usluge, međutim, to u suštini nije usluga to je roba samo što je elektronska licenca. Update je donio baš mnogo stvari koje su prije funkcionisale da ne funkcionišu.
HD_odgovorio
#2 Posted : 08 October 2025 17:17:00(UTC)
HD_odgovorio

Rank: Datalab

Joined: 14/08/2009(UTC)
Posts: 0

Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
Sa posljednjim update-om uvedena je kontrola koja onemogućava korištenje načina nabave Nerezident i unos artikala koji u Šifrantu artikala nisu definisani kao USL.

Ova kontrola će biti ukinuta sa verzijom 10.0.46.00, čiji je izlazak planiran za decembar 2025. godine, čime će ponovo biti omogućeno kucanje artikala sa knjigovodstvenom vrstom koji nisu definisani kao usluga, zbog potrebe tzv. „vozanja PDV-a“.
Rss Feed  Atom Feed
Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Orange-Grey Theme Created by Ingo Herbote (WatchersNET.de)
Powered by YAF 1.9.6.1 Under DNN | YAF © 2003-2026, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,424 seconds.