Forum

Dobrodošli na forum PANTHEON uporabniških strani.
HD_prijavil
#1 Objavljeno : 22 July 2009 00:08:03(UTC)
HD_prijavil

Stopnja: Newbie

Pridružen(a): 20/07/2012(UTC)
Objave: 0
Lokacija: N/A

Želel bi, da PA uporablja podatkovno bazo, ki jo imam na drugem računalniku (strežniku) in ne tisto, ki jo imam na delovni postaji na kateri se prijavljam v PA. V datoteki Pantheon.ini, ki se nahaja v C:\WINDOWS sem nastaliv ustrezen strežnik in podatkovno bazo, vendar ko se mi odpre okno za prijavo v Pantheon so v polju strežnik in podatkovna baza še vedno "lokalni" podatki. Je potrebno nastavit še kaj?
damjans
#2 Objavljeno : 22 July 2009 09:13:48(UTC)
damjans

Stopnja: Datalab

Pridružen(a): 24/04/2009(UTC)
Objave: 5

Zadnjič sem opazil zanimivo delovanje na Visti. Čeprav je bil INI popravljen, je "od nekje" vleklo stare podatke od ini-ja, kot da bi uporabljalo history. Nič ni pomagalo, niti brisanje ini-ja niti zamenjava exe-ja, razen desni klik in "Run as administrator", ki pa je vedno pobral nove podatke iz ini-ja: Kot da Vista uporablja več verzij iste datoteke za različne uporabnike.
Na XP-jih deluje tako, kot ste navedli: dovolj je sprememba v INI datoteki. Edino prepričat se moramo, da naš exe uporablja to ini datoteko. Sicer je vrstni red uporabe ini datteke nasleden:
1. najprej preveri, če je nasavitev /INI v bližnjici in uporabi to
2. potem preveri, če sa kakšen ini nahaj v isti mapi, kot je exe
3. vzame ini iz c:\windows mape
RSS vir  Atom Feed
Uporabniki v tej temi
Hitra navigacija  
Ne smete dodajati novih tem.
Ne smete odgovarjati na teme.
Ne smete brisati svojih objav.
Ne smete urejati svojih objav.
Ne smete ustvarjati anket.
Ne smete glasovati v anketah.

Orange-Grey Theme Created by Ingo Herbote (WatchersNET.de)
Poganja {0}, verzija {1} YAF 1.9.6.1 Under DNN | YAF © 2003-2025, Yet Another Forum.NET
Ta stran se je naložila v 0.406 sekunde.