Novice

20

Почитувани,

Даталаб Академијата ги обнови термините за одржување на обуките од различни области на PANTHEON.

Одберете си пакет едукации и заштедете! Повеќе информации на emat@datalab.com.mk.

                                За повеќе пријавени учесници од иста компанија, следува попуст!

за 2 пријавени

 - 10% на второ пријавениот

за 3 пријавени

                                  - 20% на трето пријавенот

за 4 пријавени

    - 30% на четврто пријавениот

 

 

  • Нов распоред за едукации во ДАТАЛАБ АКАДЕМИЈА

Zadnja sprememba: 4. 12. 2012 @ 20:23

Komentiraj

Trenutno ni komentarjev. Bodi prvi!

Napiši komentar

Prosimo registrirajte se in nato napišite komentar!

Add Content...