News

27

Почитувани,


Сакаме да ве информираме дека Даталаб Македонија нема да работи од 29.04.2016 до 02.05.2016 поради државните празници Велигден и 1-ви Мај(Денот на трудот).
 

Прв работен ден е 03.05.2016.
 

Тимот на Даталаб ви посакува среќни Велигденски празници!
Даталаб МК

  • Државни празници(неработни денови) Даталаб

Zadnja sprememba: 27. 4. 2016 @ 15:58

Komentiraj

Trenutno ni komentarjev. Bodi prvi!

Napiši komentar

Only registered users may post comments.

Add Content...