News

01

Почитувани Корисници,

Ви ги претставуваме новостите во најновата верзија на PANTHEON X 10.0.07.20:

52071 - Регистар на Дефекти, промена на класификација
52137 - Грешка при поправка на документ во документација
52148 - Вредноста на збирните приемни документи во одредени случаи се различни од интерниот документ
52163 - Плаќач на Документ за Набавка
52184 - Вратено барање на купувач - Затворање со повратница
52123 - МК ДДВ: Нови ДДВ дополнувања
52164 - Зачувајте ги подесувањата на кој принтер да се принта нарачка

Ова се само дел од новостите, доколку сакате да ги погледнете сите кликнете тука.

Ви Благодариме на Довербата.

Срдечен Поздрав,

 

  • PANTHEON X верзија 10.0.07.20 новости!

Zadnja sprememba: 1. 8. 2017 @ 10:15

Komentiraj

Trenutno ni komentarjev. Bodi prvi!

Napiši komentar

Само регистрирани потребители могат да коментират.

Add Content...