News

Entries for 'EMATOS'


20
ДАТАЛАБ МК на "BizTech"

ДАТАЛАБ МК учествуваше на меѓународниот саем за бизнис технологии “BizTech“ Скопје 2012, кој се одржа на 6-7.02.2012 во хотелот „Александар Палас“ - Скопје.

16
Нови видео упатства

Ви подготвивме нови видео упатства врзани за функционалностите на Pantheon!

06
“Post Festum”  ZEUS Boot Camp,  Брчко 26 – 27.01.2012

Во интересниот и студен град Брчко во Босна се одржа интернационалниот камп за ZEUS.

22
Видео новости - PANTHEON 55.55.00

За новостите во верзјата 55.55.00 ви подготвивме видео снимки во кои се претставени сите новости и подобрувањa во новата верзија на PANTHEON.

22
Го добивме 25.000-от корисник!!!

На 19.12.2011 го добивме 25.000-от корисник, кој одлучи дека PANTHEON е вистинскиот избор за него!

19
Билд 55.55.00 е одложен

Поради комплетирање во развојот и тестирање на сите планирани промени и подобрувања за верзијата 55.55.00 приморани сме да го одложиме излегувањето на верзијата од 20.12.2011 на 22.12.2011.

21
Нови видео упатства

Ви подготвивме нови видео упатства врзани за функционалностите на Pantheon!

07
Како го прославивме првиот роденден на U-Site во МК?

Погледнете слики од малата роденденска забава за првиот роденден на U-Site :)

02
Како за една година го проширивме »племето« на задоволни PANTHEON корисници?

Прочитајте го интервјуто со Андреј Мертељ, извршниот директор на Даталаб Технологии ДД, за првата годишнина од обновувањето на PANTHEON страната за корисници

02
U-Site го слави својот прв роденден!

Денеска, на 2-ри ноември го обележуваме првиот роденден на PANTHEON страната за корисници! :)

27
Нова статија на г-дин Павле Зимбаков: ВИСТИНСКИТЕ ТИМОВИ ГИ ВОДАТ ВИСТИНСКИТЕ КОМПАНИИ!

Прочитајте како успешните компании формираат успешни тимови!

24
Ново наградно прашање- тројца од вас ве чека U-site фитнес маица!

Имате време до петок 28.10.2011 до 15:00h да го погодите точниот одговор

21
Бесплатен семинар: “Зголемување на профитот и конкурентноста со напредни софтверски решенија“

Тимот на Горд Системи со задоволство Ве поканува на еднодневен бесплатен семинар.

21
Јухухуууу....PANTHEON во 8000 претпријатија!!!

Горди сме што можеме да ви соопштиме дека достигнавме бројка од 8.000 претпријатија кои го користат PANTHEON!

17
Нови видео упатства - Внес на спецификација за готов производ

Ви подготвивме нови видео упатства за внес на спецификација за готов производ во PANTHEON.

17
U-Site на 02. ноември го прославува својот 1-роденден - Ве повикуваме на низа есенски наградни игри!

Од сега секој петок до 2.ноември, кога U-Site го слави својот 1.роденден,  ќе ве развеселуваме со привлечни награди (нема да ве “бомбардираме“ со претешки прашања) :)

13
Нови видео упатства - новости во PANTHEON

 Ви подготвивме нови видео упатства врзани за новостите во Pantheon.

13
Заврши традиционалното ДЛ едрење во Хрватска!

Се заврши и нашето традиционално едрење во Далмација, последната недела од септември. Како и секоја година така и оваа беа сите наши партнери, и најактивни посетители на нашата корисничка страна во изминатава година кои учествуваа и освоија награда два дена одмор.

13
Излезе новата верзија 55.54

Ве известуваме дека на 11.10.2011 излезе новата верзија на PANTHEON - 55.54, која е достапна на нашиот FTP сервер.

 

10
Datalab PANTHEON  на Facebook!

Бидете наш фан! ;)

Page 4 of 7First   Previous   1  2  3  [4]  5  6  7  Next   Last   

Add Content...