Izpisi kreditov
Ispis kredita



Omogućava ispis podataka o kreditima radnika, koje možemo filtrirati po:
- kreditorima,
- radnicima,
- odjelima
- razdoblju ili
- statusu.
Takođe, ispis nam omogućeva ispis svih otplaćenih kredita u određenom obračunu plata. Filter aktiviramo označavanjem polja tj. opcije Obračunati krediti, nakon čega izaberemo obračun za koji nam podatak treba.

Ispise zatim možemo ispisati po radnicima ili po kreditorima. Pri tome ispise možemo ograničiti po različitim kriterijima:
Kreditor |
Kreditor kojeg imamo izabranog u personalnoj mapi na panelu Krediti. |
Radnik |
Ispis ograničimo na jednog radnika, ili ispišemo željeni ispis za sve radnike, gdje u tom slučaju polje radnik ne punimo. |
Odjel |
Po potrebi izaberemo Odjel radnika. |
Tip kredita |
Ispis ograničimo na Tip kredita. |
Period od/do |
Period od/do uvažava kredite unutar intervala početka i kraja kredita iz Personalne mape I Krediti. |
Aktivno |
Izaberemo način ispisa kredita:
|
 |
Ispis nam omogućava ispis dvih otplaćenih kredita za određeni obračun plate. To radimo tako, da označimo opciju Obračunati krediti i izaberemo obračun za koji nas taj podatak zanima. |
Valuta ispisa |
Izaberemo valutu ispisa po kojoj nam se preračunaju iznosi na ispisu. Pri preračunu program uvažava zadnji kurs Centralne banke koju imamo izabranu u Administratorskoj konzoli l ... l Preduzeće l Osnovni podaci u polju CBBIH.
|
Valuta obračuna |
Izaberemo valutu ispisa iz obračuna plate. |
Obračun |
Izaberemo obračun za koji želimo ispisati izabrani ispis. |
Proizvoljna polja -
Personalna mapa
|
Na posebnom panelu za kriterij imamo i Proizvoljna polja - Personalna mapa koja se odnose na textualna proizvoljna polja: 
Ispis možemo ograničiti i na textualna proizvoljna polja, tako što u polje upišemo text koji je jednak textu u Proizvoljnim poljima na Personalnoj mapi radnika.
|
 |
Da bi se prikazao kriterij odsutnosti Proizvoljna polja - Personalna mapa u Administratorskoj konzoli u Proizvoljnim poljima Personalne mape do kojih dostupamo preko Postavke I Program I Administratorska konzola I ... I Plate I Proizvoljna polja I Personalna mapa moraju se upisati Nazivi tih tekstulanih proizvoljnih polja.
|
 |
Ispisi u ovoj grupi prikazuju samo kredite, koji su bili otplaćeni u određenom razdoblju. |