Opis
Opis
Kartica TXT

Panel za upis opisa identa je namijenjen komercijalnom opisu identa.
Polje opis upotrebljavamo u tri svrhe:
- 1. kao detaljan opis proizvoda, koji se ispisuje na narudžbama ili računu
- 2. kao detaljan opis proizvoda u Internet trgovini (Atena), ako nemamo za opis proizvoda generirane posebne internet stranice, unesene u polje Internet adresa
- 3. za ispis teksta na deklaracijama
Međutim, kako su prve dvije svrhe smišljeno udružene, treća - opis na deklaracijama, više je internog značaja i obično isključuje prve dvije.
Ako dakle moramo za ident ispisivati deklaracije, obično ne želimo da se taj tekst ispisuje na računima. U tom slučaju za marketinški opis upotrijebimo panel Tehnološki postupak.
U to polje upišemo tekstualni komercijalni opis proizvoda. Tekstualni opis možemo ugrubo urediti i može zauzimati najviše 65,000 znakova.
Kartica RTF
Kartica RTF pruža mogućnost opisa u RTF formatu. Dvostrukim klikom u prozor RTF kartice otvara se uređivač teksta, unutra kojega možete po želji oblikovati tekst.

Internet adresa |
tu upišemo URL dokumenta, koji sadrži opis proizvoda u HTML obliku ili sliku identa |
Prikaži u Ateni |
- ako je prekidač označen, ident će biti aktivan u DataLab ATENI i ona će ga prikazivati na policama te omogućiti njegovo dodavanje u košaricu.
- ako prekidač nije označen, ident nije aktivan u ATENI.
|
Opis |
u to polje upišemo tekstualni komercijalni opis proizvoda. Tekstualni opis možemo grubo urediti i može zauzimati najviše 65,000 znakova. |
 |
Opis identa se ispisuje na ispisima narudžbi i računa!
|