Shranjevanje dokumentov
Hramba dokumentov









 |
V primeru uporabe proxy strežnika je potrebno za uporabo hrambe nastaviti izjemo na naslov: https://dms.datalab.eu
|
Na klasifikacijskem načrtu na izbrani klasifikaciji se nastavi hrambo. Ko se na dokumentu v modulu dokumentacije izbere klasifikacijo z definirano hrambo, se dokument avtomatično prenese na zavihek Arhiviranje.

Možna je izbira tudi hrambe v Lokalno podatkovno bazo DMS. Pred tem pa je potrebno bazo še kreirati, to storimo v Administratorski konzoli - Naročnine.

Na zavihku Arhiviranje so prikazani dokumenti pripravljeni za prenos v hrambo.

Dokumenti, ki še niso bili prenešeni v hrambo so označeni z obkljukanim parametrom "Izbira". Po kliku na gumb
se izbrani dokumenti prenesejo v hrambo.
Prenos v hrambo prenese datoteke na Telekom. Pred tem so datoteke v tabeli v bazi. Po prenosu se datoteke iz baze pobrišejo, na zavihku arhiviranje pa bo kljukica izginila.
