Forum

Welcome Guest! To enable all features please try to register or login.
HD_prijavil
#1 Posted : 02 September 2024 12:56:00(UTC)
HD_prijavil

Rank: Newbie

Joined: 20/07/2012(UTC)
Posts: 0
Location: N/A

Kako nastavimo samodejno šifriranje matične številke delavce po določenem ključu?
HD_odgovoril
#2 Posted : 02 September 2024 12:56:00(UTC)
HD_odgovoril

Rank: Newbie

Joined: 24/09/2013(UTC)
Posts: 0

Kreiranje matične številke in numerične šifre delavca urejamo tako da, v Adminstratorski konzoli odpremo panel Osnovni podatki preko Nastavitve l Program l Administratorska konzola l Nastavitve l Parametri programa l Kadri.
Nad oknom za Generiranje matične številke delavca obkljukamo Generiranje matične šifre. V polju Dolžina kode določimo poljubno dolžino kode. V polje Konstanta vpišemo poljubno konstanto npr. DEL.
V Personalni mapi kreiramo novo zaposlenega. V ukazni vrstici odpremo nov zapis. V Matično št. Program vpiše konstanto, ki smo jo predhodno vnesli v Adm. konzoli. V kolikor želimo, da nam program sam kreira zaporedno matično številko in šifro delavca potem v ukazni vrstici stisnemo gumb potrdi, da se obarva v sivo. Tako program sam kreira zaporedno številko. V polje Priimek in Ime še ročno vnesemo ime in priimek delavca.
Rss Feed  Atom Feed
Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Orange-Grey Theme Created by Ingo Herbote (WatchersNET.de)
Powered by YAF 1.9.6.1 Under DNN | YAF © 2003-2025, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0.391 seconds.