Forum

Dobrodošli na forum PANTHEON uporabniških strani.
HD_prijavil
#1 Objavljeno : 18 March 2024 14:05:00(UTC)
HD_prijavil

Stopnja: Newbie

Pridružen(a): 20/07/2012(UTC)
Objave: 0
Lokacija: N/A

Želimo ponovno knjižiti prejeti/izdani račun. Ko želimo brisati temeljnico, na katero je račun poknjižen, nam program javi, da brisanje ni mogoče, ker je knjižba že v kompenzaciji. Ko želimo pobrisati kompenzacijo, le-te ne moremo izbrisati.
vendar mi javi, da je knjižba že v kompenzaciji..Zdaj bi pa želela pobrisati
kompenzacijo in je ne morem.
Prosim za pomoč.
HD_odgovoril
#2 Objavljeno : 18 March 2024 14:05:00(UTC)
HD_odgovoril

Stopnja: Newbie

Pridružen(a): 24/09/2013(UTC)
Objave: 0

Pri brisanju kompenzacije je potrebno pobrisati celotno temeljnico, tudi glavo dokumenta, saj nam program v primeru, da pobrišemo zgolj pozicije temeljnice, še vedno ne bo pustil pobrisati oz. popravljati vezanega računa.
Ko je temeljnica pobrisana, se status kompenzacije zopet vrne nazaj "V pripravi". To pa pomeni, da so dokumenti, zajeti v kompenzacijo, še vedno v zgornjih dveh poljih: v polju Terjatev in v polju Obveznost - računa v tem primeru še vedno ne bo mogoče popravljati. Potrebno je dokument v kompenzaciji prestaviti še v spodnje polje: Odprte terjatve oz. Odprte obveznosti.
RSS vir  Atom Feed
Uporabniki v tej temi
Hitra navigacija  
Ne smete dodajati novih tem.
Ne smete odgovarjati na teme.
Ne smete brisati svojih objav.
Ne smete urejati svojih objav.
Ne smete ustvarjati anket.
Ne smete glasovati v anketah.

Orange-Grey Theme Created by Ingo Herbote (WatchersNET.de)
Poganja {0}, verzija {1} YAF 1.9.6.1 Under DNN | YAF © 2003-2025, Yet Another Forum.NET
Ta stran se je naložila v 0,107 sekunde.