Forum

Welcome Guest! To enable all features please try to register or login.
bmesaric
#1 Posted: : 15 October 2014 10:37:36(UTC)
bmesaric

Rank: Newbie

You have been a member since:: 09/09/2014(UTC)
Posts: 2

Postovani, desava nam se da se na zalihi evidentiraju artikli sa stanjem 0 te vrijednoscu -xxx

recimo zaprimljen artikl, definirana cijena za vrednovanje, prilikom prebacivanja sa veleprodaje povlaci vecu cijenu za vrednovanje te ostaje vrijednost sa stanjem 0

nije bila mijenjana kalkulacija

ima li nekakvo rjesenje za to?

LP
Prag_admin
#2 Posted: : 16 October 2014 20:32:39(UTC)
Prag_admin

Rank: Newbie

You have been a member since:: 16/09/2014(UTC)
Posts: 7

Propustite preračunavanje prometa i pogledajte skladišni karton, vrijednost prosječne cijene mora biti matematički točna, ako nije obratite se vašem suporteru - DataLab partneru da vam to pogleda.
Lp
bmesaric
#3 Posted: : 08 January 2015 10:02:25(UTC)
bmesaric

Rank: Newbie

You have been a member since:: 09/09/2014(UTC)
Posts: 2

rijeseno veci dio, ostalo mi jedino par artikla koji su sa stanjem 0, problem je sto su otisli u minus na skladistu a prebaceni su 7 dana kasnije da su na nuli

dali postoji i za to neko rjesenje?

hvala i lp
NevenkaBeros
#4 Posted: : 06 February 2015 14:33:28(UTC)
NevenkaBeros

Rank: Newbie

You have been a member since:: 15/10/2014(UTC)
Posts: 7

skladište ne smije završiti dan u minusu.

dakle, ako imate postavljeno u Admin.konzoli/Roba parametar 0 za redoslijed preračuna prometa, program će popraviti samo ona izdavanja i prijeme koja nisu išla ispravnim redoslijedom (prvo prijem, pa izdavanje), ali samo za određeni dan
(npr. ujutro ste izdali 10 kg jabuka, a popodne ste tek dobili račun za prijem te robe, skladište bi u ovom slučaju otišlo u minus, i poslije za prijem u plus - no s krivom cijenom za vrednovanje; preračunavanjem prometa se to ispravi).

ako dan završite u minusu program to ne može popraviti - morate imate prijem za količinu taj dan (ili ranije).

na skladišnom kartonu pronađite prvi put kada vam se u zdanjoj koloni pojavi neki negativan broj i na taj dan napravite npr. interni prijem (a ako ste zaprimili kasnije i sada to ne možete mijenjati onda napravite i interno izdavanje da se količina popravi)

Edited by user 06 February 2015 14:38:34(UTC)  | Reason: Not specified

Rss Feed  Atom Feed
Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Orange-Grey Theme Created by Ingo Herbote (WatchersNET.de)
Powered by YAF 1.9.6.1 Under DNN | YAF © 2003-2026, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,186 seconds.