Stepen: Advanced Member
Pridružen(a): 06/03/2012(UTC) Komentari: 63
|
Pozdravljeni imamo delavca invalida (ni nad kvoto) ampak je obvezen za naše število zaposlenih. V personalni mapi imamo tudi označeno invalidnost, skratka izpolnjene podatke, vendar mi na iReku še vedno ne obkljuka, da je invalid. Oseba je zaposlena za 8 ur vendar prejemamo za 4 ure refundirano invalidnino. Kot vem bi morala tudi prispevke le obračunati ne pa plačati, saj mi tudi pri dohodnini pri tem delavcu obračuna polno dohodnino za plačilo pa kreira polovični plačilni nalog.
Kaj moramo še izpolniti, da ga bo obkljukalo kot invalida? In potem morebiti izračunalo obračunane in plačane prispevke.
|
|
|
|
|
|
Stepen: Advanced Member
Pridružen(a): 07/01/2013(UTC) Komentari: 52  Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
|
V panelu invalidnost (personalna mapa-zdr.stanje-invalidnost), v polju vrsta invalidnosti izberite kriterij med 1-10, vam odkljuka tudi polje A023.lpTina
|
|
|
|
|
|
Brza navigacija
Ne možete dodavati nove teme.
Ne možete odgovarati na teme.
Ne možete brisati svoje objave.
Ne možete uređivati svoje objave.
Ne možete kreirati ankete.
Ne možete popunjavati ankete.