EMINAM posted on lipnja 30, 2011 14:38

U saradnji sa lokalnim partnerima u četvrtak, 23. juna u Bihaću i u utorak, 28. juna u Zenici predstavili smo poslovno-informacioni sistem Pantheon, te ALL IN ONE rješenja vezana za fiskalizaciju.
Sa održavanjem PANTHEON OPEN DAYS 2011 želimo na inovativan i što neposredniji način predstaviti poslovne vrijednosti sistema Pantheon, te pridobiti nove kupce i partnere. Svim zainteresovanim privrednicima, kao i široj javnosti omogućili smo da se na neobavezan način upoznaju sa programom Pantheon, razgovaraju sa Datalab timom, te razmjene mišljenja i iskustva sa postojećim korisnicima.
Poslovni ljudi iz skoro 100 kompanija raznih djelatnosti su bili u prilici upoznati se sa novostima u poslovno-informacionom sistemu Pantheon, te prednostima u njihovom poslovanju, koje im iste donose. Datalab je sa partnerima i korisnicima u direktnom kontaktu razmjenio stavove i razmišljanja o PANTHEON-u i povezanim poslovima.
Posjetioci događaja, koji se održava danas i u Mostaru, te 05. jula u Tuzli i 07. jula u Sarajevu imaju priliku također da se detaljno upoznaju ALL IN ONE rješenjima vezanim za fiskalizaciju.
Želite nas posjetiti u Tuzli i/ili Sarajevu? Prijavite se na 033 712 035 ili pišite na eminam@datalab.ba. Učestvovanje je besplatno!



Localization: BA
DL WebSites: